obrazek nagłówka

Opracowany z myślą o potrzebie dokładnego dopasowania sprzętu stomijnego niezależnie od kształtu stomii, pierścień Trio Silvex™ z miękkiego silikonu zapewnia wysoką jakość przylegania w przypadku płaskiej lub wklęsłej stomii. Przyjazny dla skóry żel silikonowy zapewnia większy komfort noszenia sprzętu stomijnego, natychmiastową przyczepność oraz dokładne dopasowanie.

Pierścień Trio Silvex™ dopasowuje się do powierzchni skóry wokół stomii, wypełnia nierówności i załamania skóry dzięki odpowiedniemu uformowaniu, a tym samym zapewnia lepszą szczelność w miejscach, w których może przedostawać się wydzielina ze stomii

Jesteśmy przekonani, że warstwa wchłaniająca mocz i treść jelitową, która przez dłuższy czas pozostaje w kontakcie ze skórą, nie stanowi higienicznego zabezpieczenia przed podciekaniem. Usunięcie hydrokoloidowej pasty lub pierścienia uszczelniającego jest czasami problematyczne ze względu na wchłanianie wilgoci (a także treści jelitowej!), która ma niekorzystny wpływ na spójność i przyczepność produktu. To przekłada się na konieczność wielokrotnego oczyszczania skóry w celu odpowiedniego przygotowania do wymiany sprzętu stomijnego.

Pierścień Trio Silvex™ jest wykonany z miękkiego silikonu o całkowicie odmiennych właściwościach w porównaniu do tradycyjnych produktów hydrokoloidowych. Nie wchłania wilgoci ani treści jelitowej, dzięki czemu umożliwia w pełni higieniczne użytkowanie. Pierścień Trio Silvex™ powraca do oryginalnego kształtu w przypadku rozciągnięcia. Dzięki temu pierścień Trio Silvex™ wystarczy rozciągnąć na skórze wokół stomii i nadać mu odpowiedni kształt, aby zapewnić dokładne dopasowanie.

Podczas zdejmowania pierścień Trio Silvex™ zachowuje spójność i nie pozostawia zanieczyszczeń, co umożliwia szybszą, łatwiejszą i bardziej higieniczną wymianę worka stomijnego.

Innowacyjne zastosowanie miękkiego silikonu w celu opracowania przylepca stomijnego, który przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać, wykazuje odpowiednią rozciągliwość i podatność na zmianę kształtu oraz nie powoduje ucisku stomii. Posiada lekko wypukły kształt, zachowuje spójność i nie ulega odkształceniu, dzięki czemu poprawia szczelność i jakość przylegania sprzętu stomijnego do skóry oraz wydłuża czas noszenia.

 • Zachowuje spójność i kształt, zapewniając dłuższy czas noszenia
 • Unikalny lekko wypukły kształt
 • Bardziej higieniczny w porównaniu do tradycyjnych produktów hydrokoloidowych – nie wchłania moczu ani treści jelitowej
 • Wykonany z materiału przepuszczającego powietrze
 • Zmniejsza ryzyko podciekania – wydłuża czas noszenia sprzętu stomijnego
 • Zapewnia szczelne przyleganie do skóry dzięki możliwości rozciągnięcia wokół stomii i nadania odpowiedniego kształtu
 • Pierścień Trio Silvex™ dopasowuje się do kształtu stomii
 • Duża elastyczność zwiększa komfort noszenia sprzętu stomijnego
 • Natychmiastowa przyczepność poprawia szczelność i jakość przylegania sprzętu stomijnego
 • Zachowuje spójność podczas zdejmowania – nie pozostawia zanieczyszczeń
 • Usuwanie przylepca nie powoduje bólu – mniejsze ryzyko podrażnienia skóry

GDZIE KUPIĆ?

Zamów bezpłatną próbkę produktów
Wybierz produkt *
Dane kontaktowe
Adres dostawy
Kim Jesteś? *
Rodzaj Stomii *
Dodatkowe informacje
Skąd o nas wiesz?