obrazek nagłówka
Opieka Stomijna

Ochronna warstwa silikonowa...
kiedy skóra wymaga dodatkowej pielęgnacji.

Skóra jest największym narządem ludzkiego ciała i zazwyczaj stanowi doskonałą warstwę ochronną. Jednakże dla wielu osób utrzymanie zdrowej skóry stanowi codzienne wyzwanie. Podciekanie, podrażnienia, dyskomfort i brak odpowiedniej ochrony to obecnie najczęściej występujące problemy stomików. Nowoczesna technologia silikonowa Trio zapewnia wiele korzyści w porównaniu do dotychczas stosowanych rozwiązań.

Nowe przylepce silikonowe na bazie specjalnie opracowanej formuły zapewniają natychmiastową przyczepność i szczelne przyleganie do skóry oraz bezbolesne usuwanie. Ponadto nie pozostawiają zanieczyszczeń po usunięciu ze skóry, umożliwiając szybszą wymianę worka stomijnego i łatwiejsze zachowanie czystości skóry wokół stomii. Przylepce silikonowe są wykonane z materiału o zwiększonej odporności na wchłanianie wilgoci i treści jelitowej, co zapewnia bardziej higieniczne użytkowanie. Zachowują spójność i kształt przy dłuższym użytkowaniu oraz pozwalają skórze oddychać, zmniejszając tym samym ryzyko maceracji i pomagając w utrzymaniu zdrowej skóry.

Nastało jutro w opiece stomijnej.

Aby uzyskać odpowiednio dobre uszczelnienie sprzętu stomijnego, nawet w wysoce niesprzyjających warunkach lub jeśli powierzchnia skóry wokół stomii jest nierówna, konieczne jest stosowanie niezawodnych systemów przylepcowych, zapewniających optymalną przyczepność. Tradycyjne żele silikonowe (stosowane w leczeniu ran) nie przepuszczają powietrza, przez co uniemożliwiają skórze oddychanie. Przylepce Trio z żelem silikonowym na bazie specjalnie opracowanej formuły pozwalają wyeliminować problemy związane z tradycyjnymi żelami silikonowymi – nowy standard w opiece stomijnej.

trioostomy