obrazek nagłówka

Czy kiedykolwiek chciałeś usuwać pastę lub przylepiec hydrokoloidowy w szybki i higieniczny sposób? Aby zapewnić taką możliwość, opracowaliśmy żel Trio Silken™.

Żel silikonowy Trio Silken™ wypełnia fałdy, załamania i nierówności na powierzchni skóry wokół stomii, co poprawia przyleganie sprzętu stomijnego. W przeciwieństwie do past lub przylepców hydrokoloidowych, żel Trio Silken™ nie wchłania wilgoci ani treści jelitowej i nie ulega rozwarstwieniu, dzięki czemu eliminuje konieczność częstego oczyszczania skóry. W miarę upływu czasu żel Trio Silken™ tężeje tworząc jednolita warstwę, a po całkowitym stężeniu daje się łatwo usunąć.

Żel Trio Silken™ nie szczypie podczas nakładania i pozwala skórze oddychać, zachowuje miękkość i elastyczność, dzięki czemu poprawia komfort noszenia sprzętu stomijnego.

Żel Trio Silken™ można stosować w celu uzyskania optymalnego uszczelnienia wokół stomii, zwłaszcza w przypadku stomii o nietypowym kształcie lub trudnej w pielęgnacji.

Lepsza jakość życia dzięki eliminacji ryzyka podciekania wydzieliny stomijnej, związanych z tym uszkodzeń skóry i przykrego zapachu – wypróbuj żel stomijny Trio Silken™ na bazie miękkiego silikonu i zobacz na własnej skórze jak łatwo można go usunąć!

Innowacyjne zastosowanie technologii silikonowej w celu opracowania żelu stomijnego na bazie miękkiego silikonu, wypełniającego blizny pooperacyjne, fałdy, załamania i nierówności na powierzchni skóry. Po całkowitym utwardzeniu zachowuje spójność podczas zdejmowania. Umożliwia skórze oddychanie, zachowuje miękkość i elastyczność, dzięki czemu poprawia komfort noszenia sprzętu stomijnego.

  • Wypełnia fałdy, załamania i nierówności na powierzchni skóry wokół stomii
  • Wygładza powierzchnię skóry i poprawia jakość przylegania worka stomijnego
  • Nie szczypie podczas nakładania na skórę
  • Bardziej higieniczny w porównaniu do tradycyjnych produktów hydrokoloidowych – nie wchłania moczu ani treści jelitowej
  • Zachowuje miękkość i elastyczność, dzięki czemu poprawia komfort noszenia sprzętu stomijnego
  • Wykonany z materiału przepuszczającego powietrze
  • Zachowuje spójność podczas zdejmowania – nie pozostawia zanieczyszczeń *
  • Usuwanie przylepca nie powoduje bólu – mniejsze ryzyko podrażnienia skóry

  • * Po całkowitym stężeniu.

GDZIE KUPIĆ?

Zamów bezpłatną próbkę produktów
Wybierz produkt *
Dane kontaktowe
Adres dostawy
Kim Jesteś? *
Rodzaj Stomii *
Dodatkowe informacje
Skąd o nas wiesz?