obrazek nagłówka
Produkty


Dotychczas podejmując decyzję o zakupie przylepca uszczelniającego nie miałeś dużego wyboru. Wszystkie obecnie dostępne produkty zawierają związki hydrokoloidowe i dlatego wiążą się z podobnymi problemami.


Więcej informacjiOpracowany z myślą o potrzebie dokładnego dopasowania sprzętu stomijnego niezależnie od kształtu stomii, pierścień Trio Silvex™ z miękkiego silikonu zapewnia wysoką jakość przylegania w przypadku płaskiej lub wklęsłej stomii.

Więcej informacjiJeżeli potrzebujesz produktu zapewniającego lepszą przyczepność i ochronę przed podciekaniem, półpierścień Trio Silex™ z miękkiego silikonu jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.


Więcej informacjiCzy kiedykolwiek chciałeś usuwać pastę lub przylepiec hydrokoloidowy w szybki i higieniczny sposób? Aby zapewnić taką możliwość, opracowaliśmy żel Trio Silken™.Więcej informacjiZapewnienie dobrego uszczelnienia pomiędzy płytką stomijną i skórą jest niezbędne w celu zabezpieczenia przed podciekaniem. Duża siła klejenia, niezbędna w celu osiągnięcia takiego efektu, może powodować ból i podrażnienia...

Więcej informacjiKorzystając z najnowszych osiągnięć technologii silikonowej, Trio Elisse® został starannie zaprojektowany, aby chronić skórę przed podrażnieniami w wyniku działania kleju i wydzieliny stomijnej.


Więcej informacjiW procesie trawienia produkowane są cząsteczki zapachowe zmieniające się w gazy. W nowych saszetkach Trio Pearls® zastosowany jest super chłonny polimer żelujący ze składnikami nanoinżynierii, które aktywnie pochłaniają zapach....

Więcej informacji