obrazek nagłówka

Jeżeli potrzebujesz produktu zapewniającego lepszą przyczepność i ochronę przed podciekaniem, półpierścień Trio Silex™ z miękkiego silikonu jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Półpierścień Trio Silex™ – zaprojektowany został w taki sposób, aby nie unosić, lecz zapewnić dokładne przyleganie krawędzi płytki mocującej – to prawdopodobnie najbardziej elastyczny i bezpieczny produkt do mocowania sprzętu stomijnego spośród obecnie dostępnych na rynku.

Dzięki warstwie żelu na bazie miękkiego silikonu, który umożliwia natychmiastową przyczepność i szczelne przyleganie do skóry, półpierścień Trio Silex™ umożliwia większą swobodę ruchów w porównaniu do produktów hydrokoloidowych. Taki efekt jest możliwy ze względu na wyjątkowo cienki profil i wysoką elastyczność produktu. Półpierścień – przeznaczony do użytku w połączeniu z jedno - lub dwuczęściowym sprzętem stomijnym – poprawia jakość przylegania płytki stomijnej, wydłuża czas noszenia, zwiększa komfort noszenia sprzętu stomijnego oraz poczucie bezpieczeństwa.

Pomimo wysokiej przyczepności, podczas zdejmowania przylepiec zachowuje spójność i nie pozostawia na skórze żadnych zanieczyszczeń podczas zdejmowania. Półpierścień Trio Silex™ jest wykonany z materiału przepuszczającego powietrze, dzięki czemu zmniejsza ryzyko maceracji skóry i pomaga w utrzymać ją w dobrej kondycji . Zdejmowanie półpierścienia Trio Silex™ jest równie bezproblemowe – nowoczesny materiał silikonowy umożliwia natychmiastowe usunięcie go ze skóry.

Nowoczesny półpierścień na bazie miękkiego żelu silikonowego – natychmiastowa przyczepność i wysoka jakość przylegania do skóry. Lepsza ochrona skóry i dłuższy czas noszenia przy większej swobodzie ruchów. Wykonany z materiału przepuszczającego powietrze – zmniejsza ryzyko maceracji skóry, zachowuje spójność podczas zdejmowania i nie pozostawia zanieczyszczeń.

  • Lepsza ochrona i dłuższy czas noszenia płytki stomijnej
  • Natychmiastowa przyczepność i wysoka jakość przylegania dzięki zastosowaniu żelu na bazie miękkiego silikonu
  • Produkt opracowany z myślą o zapewnieniu optymalnego dopasowania, niezależnie od użytkowanego sprzętu stomijnego
  • Wysoce elastyczna budowa umożliwia większą swobodę ruchów
  • Wyjątkowo cienki profil poprawia komfort noszenia sprzętu stomijnego i elastyczność
  • Zachowuje spójność podczas zdejmowania – nie pozostawia zanieczyszczeń na skórze
  • Wykonany z materiału przepuszczającego powietrze – zmniejsza ryzyko maceracji i pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry

GDZIE KUPIĆ?

Zamów bezpłatną próbkę produktów
Wybierz produkt *
Dane kontaktowe
Adres dostawy
Kim Jesteś? *
Rodzaj Stomii *
Dodatkowe informacje
Skąd o nas wiesz?